Need For Speed World

NEED FOR SPEED WORLD

Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

NEED FOR SPEED WORLD HAKKINDA

Bildiğiniz üzere Need for speed serisi gerçekten büyük bir şahaser.

Oyun ilk tanıtıldığında free to play idi, yani oynanması ücretsiz. 2009 yılında yayımlandı ve Tayvan'da beta testlerine başlandı. 2010 yılında ise açık beta halinde piyasaya sürüldü.

 

Need For Speed World oyunu daha çok 2005 yılında piyasaya sürülen Most Wanted’e benzediği ve 2006 yılındaki Carbon oyunu ile aralarında bazı benzerlikler olduğu öne sürülebilir.

 

Need For Speed World'de iki adet şehir olmakla birlikte nesneler ve grafik zenginleştirilerek oynayan kişinin kendisini biraz daha oyun içinde bulması planlanmış. Oyunda 100’den fazla araç ve paket bulunmakta ve bunlar oyun güncellendiği süre boyunca devam edecek.

 

Need For Speed World'de seviye atladıkça yeni özellikler geliyor. Haritada iki şehir olduğuna bakmayın şehirde geçtiğiniz her sokakta oyunu eski serilerine göre farklı olduğunu zaman içerisinde siz de farkedeceksiniz . Oyunda sokakları zenginleştirme adına özel efektler kullanılmış. Ve sürüş adına iyileştirmeler yapılmış.

 

Pursuit yarışlara katılarak Need for Speed’in önceki sürümlerinde olduğu gibi peşinize polisleri takarak sonu olmayan uçsuz bucaksız kaçışlara yelken açacaksınız. Oyuna 2011 yılında bir dönemde 'Treasure Hunt' adlı bir mod yayımlandı. Bu modu sürekli oynayarak kazanımınızı ikiye hatta üçe katlayabilmeniz mümkün. Bu başarıların sonunda elbette aracınız için gerekli ekipmanları, hızlandırıcı etmenleri, yeni paketleri satın alabilirsiniz.

 

Oyunu elbette tek kişilik oynayabilirsiniz ama bunu pek tavsiye etmeyiz. Çünkü multiplayer modu ile oyuncularla rekabet ederek eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

Güncellenme:

 

NEED FOR SPEED WORLD EKRAN GÖRÜNTÜLERİNeed For Speed World Need For Speed World Need For Speed World Need For Speed World

Tümünü Gör
 
Yazar:

Kindir kurucusu, web geliştirici, girişimci.

Eklediği Diğer Yazı ve Programlar

 
 
YORUM YAZ
 

   

NEED FOR SPEED WORLD HAKKINDA YORUMLAR | 1 Yorum

  • #1

    Gayet güzel oyun şahsen ben oynuyorum online olması özellikle güzel avantaj arkadaşlarımla beraber oynuyorum :)

    tarihinde yazmış
 
Need For Speed World Tüm İndirme Linkleri
  • Henüz indirme linki mevcut değil.
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil