Nero 11 Yeni Özellikleri İle Geliyor

Nero 11 Yeni Özellikleri İle Geliyor

Ünlü medya yazdırma aracı olan Nero burning rom ürününün 11. versiyonunu gelecek ay piyasaya sunuyor. Yazılım sektorunde lider olan bir yazdırma paketi olan nero, yeni 11 versiyonunda yenilikleride ardında getiriyor. Cd, Dvd, Bluray desteği bulunan neronun alternatiflerine oranla büyük boyutlu olması pek tercih edilmeme sebeplerinden biri, fakat alternatiflerine oranla daha profesyonel bir yazılımdır.

Neroya eklenen özelliklerden biride, videolarınızı nero ile telefonunuza uygun olarak, video formatını çevirebiliyorsunuz. Bu sayede ek bir yazılıma ihtiyac duymadan videolarınızı telefonunuz ile rahatça izleyebilirsiniz.

Bir çok profesyonel araçla birlikte gelecek olan Nero 11 sürümü, yenilenmiş arayüzü ile 100 euro gibi bir fiyatla kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Geliştirilmiş eşitleme sistemi ile bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu kablosuz olarak eşitleyebiliyorsunuz. Ayrıca video convertor yani dönüştürme işlemlerinde de ekran kartınızın gücünden yararlandığı için performansı gayet hızlı olacaktır.

Bir önceki yazımız

NTFS tarih oluyor, yerine protogon geliyor

Yeni Dosya Sistemi "Protogon"
Etiketler:

Güncelleme: 2144 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil