Nero Burning ROM

NERO BURNING ROM

Hakkında: CD/DVD/Blu-Ray yazdırma işlemleri için en iyi yazdırma yazılımı

Firma: Nero Inc.

Lisans: Süre Kısıtlamalı Demo

Platform: Windows 8.1, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Kategori: Araçlar

Alt Kategori: Cd - Dvd - Blueray


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

NERO BURNING ROM HAKKINDA

Uzun yıllardır bilgisayarlarımızda kullandığımız cd ve dvd yazdırma programı olan Nero, yapılan değişikliklerle birlikte Nero Burning ROM 2014 olarak karşımıza yenilenmiş bir şekilde çıktı.

Yenilenen yeni Nero, windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışabilmektedir. Disk yazdırma konusunda alanında uzman olan Nero, yeni sürümüylede eskisi gibi medya yazdırma konusunda oldukça hızlıdır.

Windows'un içerisinde bulunan disk yazma özelliği ne yazikki bazı dosyaları yazdırmada yetersiz kalabiliyor. Ayrıca hız ve bazı ince ayarlar konusunda bize özellik sunmuyor. Wİndows dosya gezgininin yetersiz kaldığı bu durumlarda Nero Burning ROM 2014 imdadımıza yetişerek bizi bir dertten kurtarıyor.

Yenilenmiş sürümde CD, DVD'nin yanında birde Blu-Ray yazdırma seçeneğide sunan Nero, yazdırılacak dosya büyükse bile yazdırma işlemini başlatabiliyor. Bu durumda sizden ikinci bir boş medya isteyecektir ve uzun boyutlu dosyalarınız 2 veya daha fazla diske yazdırılabilecektir. İşte bu sayede yazdırma yapmak için dosya boyutu sınırı düşünmeyin.

Medyalarınızdaki çiziklerden dolayı sorun yaşıyorsanız Nero'nun SecurDisc teknolojisi bu sorunları ortadan kaldırıyor. Şifreleme konusundada uzmanlaşan Nero, kişisel bilgilerini koruma altına alabiliyor.

Ses cdlerindeki müzikleri bilgisayarınıza kaydetmenizede yardım eden Nero, MP3, OGG, FLAC desteğini sunuyor.

Disk yazdırma konusunda aradığınız tüm özelliklere Nero Burning ROM 2014 ile ulaşabilirsiniz.

 

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Nero Burning ROM Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil