Nitro

NITRO

Hakkında: Maxthon'un geliştirdiği hızlı ve güvenli internet tarayıcısıdır

Firma: Maxthon

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Internet


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

NITRO HAKKINDA

Bu aralar alternatif tarayıcı araşıyına girdiyseniz ve aradığınız tarayıcınında sade ve aynı zamanda yüksek performans göstermesini istiyorsanız Nitro'u bir deneyin deriz.

Popüler tarayıcı firması Maxthon tarafından geliştirilmiş olan Nitro, yüksek performans odaklı geliştirilen bir tarayıcıdır. Adından anlayacağınız üzere internette hızlıca gezinmenizi sağlamak için geliştirilmiş olan Nitro, internetinizden maksimum hızda faydalanabilirsiniz. Tüm bu saydıklarınızı alabilmek için bu tarayıcıdan bazı özellikler kaldlrılmış. Eğer ki bir tarayıcıdan sadelik ve hız isterseniz bu şekilde bazı özelliklerinden yoksun olması gerekir. Bu sayede tarayınız daha hızlı çalışır ve açılış hızıda bir hayli kısa tutulur.

Tamamen kullanıcı isteklerini dikkaete alınarak geliştirilen Nitro, çok sade ve çok hızlı tarayıcıdır. Sayfa açma süresini kısa tutan Nitro, diğer tarayıcılara göre performans konusunda parmak ısırtıyor. Chrome veya Firefox kadar özellik sunmuyor olabilir ancak sadeliği sayesinde göz yormuyor ve çok hızlı çalışıyor.

Tarayıcı kullananlara sorulan bazı sorularda kullanıcılar tarayıcılardan öncelikli olarak hız bekliyor. Çoğu kullanıcının hız beklediği tarayıcılarda istekler kullanıcıdan kullanıcıya değişecektir. Nitro tamamen hız odaklı geliştirilmiş nadir tarayıcılardan biri olma ünvanını taşıyor.

Hız için verilen tavizler pek fazla hissedilmesede tarayıcıdan çok fazla özellik bekleyen kullanıcıların alışması zor olabilir.

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Nitro Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil