Notepad 8

NOTEPAD 8

Hakkında: Windows 8 için not defteri uygulaması

Firma: alpha3114

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 8, Windows 8.1

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Ofis Programları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

NOTEPAD 8 HAKKINDA

Windows üzerinde yıllardır standart olarak gelen yazı yazma yardımcı Not defterine Windows 8 üzerinde yeni bir alternatif geldi. Bir uygulama olan Notepad 8, Windows 8 üzerinde uygulamalar bölümüne kuruluyor.

Not defterleri sürekli yazı yazan kullanıcıların tercih ettikleri ve fazla teferruat gerektirmediği için tercih edilen araçlardır. Sıklıkla yazı yazma işleriyle uğraşıyorsanız ve ücretsiz bir yazıyazma uygulamalası arıyorsanız Notepad 8 tam size göre.

Bir not defterinden beklediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Tab ki Microsoft Word gibi gelişmiş özellikler beklemeyin. Standart yazı yazma üzerine bir araç oaln Notepad 8, klasik not defterinin klasik arayüzünden sıkılanlar için oldukça iyi bir alternatiftir. Not defteri gibi ücretsiz olan Notepad 8 reklam içermeyen bir yapısıyla kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Txt formatlarını destekleyen Notepad 8 ile düzenleme yapmanızda mümkün. Dilerseniz Onedrive üzerinde bulunan hesabınızdan doğrudan bilgisayarımıza kaydetme imkanıda sunuyor.

Uygulama basit ama yazı araçlarından hiçbir eksiği bulunmuyor. Yazıda boyut ayarlama, kalınık ve tip ayarlamalar gibi işlemler yapabilirsiniz.

Yazı yazılan alanda arkaplan rengini değiştirme gibi kişiselltirme seçenekleride sunan başarılı not defteri Notepad 8, 1366 x 768  çözünürlüğün altında kalan Windows 8'li cihazlarda çalışmıyor.

 

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Notepad 8 Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil