OooPlayer

OOOPLAYER

Hakkında: Çok sayıda müzik formatını destekleyen başarılı bir müzik çalar

Firma: Okan Ozcan

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Ses - Video


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

OOOPLAYER HAKKINDA

Alternatif müzik oynatıcısı arıyorsanız tema desteği sunan ve popüler müzik formatlarını destekleyen OooPlayer'ı denemenizde fayda var.

Dikkat çekici bir müzik player olan OooPlayer, Windows sistemlerde standartlardan vazgeçmek isteyenlerin müzik oynatıcısı olabilir. Yine açık kaynak koldu yapısıyla ve ücretsiz oluşuyla tüm kulanıcıların ilgisini çekebilecek olan Oooplayer, çok sayıda müzik formatını destekliyor ve sistem kaynaklarınızın üzerinde eksi bir etki bırakmıyor. Diğer alternatiflerine karşı başarılı bir player olan Oooplayer alternatif bir tercih arayanların işinizi görecektir.

MP3, FLAC, OGG, WMA, WAV ve daha birçok bilinen formatı destekleyen Oooplayer, elinizde bulunan müzik arşivinizde açamayacağı müzik yok diyebiliriz. Oynatma listesinin başarılı bir şekilde yapılması playeri kullanmada zorluk yaşatmıyor. Kullanıcı dostu bir arayüz sunan Oooplayer, sade olmasına karşın tüm araçları ana pencereden ulaşma imkanı sunuyor. Eğer ki küçük bir müzik oynatıcısı arıyorsanız diğer alternatiflere bakın.

Arayüzün değiştirilme seçeneğide Playera ayrı bir hava katıyor. Sürekli aynı arayüzü görmekten skıldığınız an yeni temaları indirip arayüzün şeklini değiştirebilirsiniz. Kişisel olarak müzik dinleme keyfinizi artıracak olan Oooplayer, dinlediğiniz müziklere ait söleride buluyor ve arayüzde gösteriyor. Bu sayede şarkı sözü arama derdine son veriyor.

İnternet bağlantısının olduğu zamanlarda içerisindeki radyo dinleme özelliği sayesinde radyo bile dinleyebilirsiniz.
Kurulumsuz versiyonuda bulunan Oooplayeri sistemize kurmadanda deneyebilmeniz mümkündür.
Müzik çalarda alternatif arıyorsanız bir şans tanıyın deriz.
Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
OooPlayer Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil