Opera 27 sürümü indirilebilir hale getirildi

Opera 27 sürümü indirilebilir hale getirildi

Opera, tarayıclar arasında performans bakımından en iyi tarayıcılardan biri olarak gözüksede kullanıcı sayısının azlığı onun popülerliği azaltıyor. Alternatifleri kadar yoğun kullanılmaya Opera, belirlenmiş bir kullanıcı kitlesine sahip bir tarayıcı. Bu kullanıcı kitlesi tarayıcının güncellenmesine yetecek kadar geniş bir kullanıma yaklaşıyor. Sürekli güncellenen Opera'nın son sürümüyle birlikte tarayıcıdaki bir hata giderildi. Ufak tefek düzeltmelerin gerçekleştiği tarayıcıda bazı yeniliklerde kullanıcılara sunuldu.

Uzun bir güncelleme maratonu yakalayarak sürekli yenilenen Opera, bu güncellemelerle birlikte daha değerli bir tarayıcı haline geliyor. Opera'nın en büyük önemi güvenli bir internet deneyimi sunuyor olmamasıdır. Operanın yeni sürümünde dahada ileriye getirilen güvenlik ve performans ayarları sayesinde bilgisayarınızdan soreunsuzca internette gezinti yapabilir ve güvenlik sorunu aşamazsınız.

Daha önceki sürümlerde kullanılan sekme ön izleme özelliği son sürümde kaldırılmıştı. Bu yeni 27. sürümünde tekrar gelen ön izleme özelliğini kulanmaya devam edebilirsiniz. Bu özellik o anda açık olan tarayıcıdaki sayfayı görmenizi sağlıyor.

Yenilenmiş navigasyon çubuğu sayesinde tarayıcınızdan daha fazla verim alabilir ve açık olan pencereleri daha kolay görebilirsiniz. Opera seven kullanıcılar en yenisürümü kullanmak isteyeceklerdir.

Bir önceki yazımız

Spotify'den 60günlük bedava premium hesap alın

Spotify, 60 gün boyunca Premium hesabını bedava sunuyor
Etiketler: opera 27 indir, Operanın 27.sürümü,

Güncelleme: 6539 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil