PowerPoint Online

POWERPOINT ONLINE

Hakkında: Powerpoint'i çevrimiçi kullanın

Firma: Microsoft

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 9, Windows Vista

Dil: Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Rusca, Türkçe

Alt Kategori: Çevrimiçi Uygulamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

POWERPOINT ONLINE HAKKINDA

PowerPoint Online, Microsoft Office uygulamalarından biri olan Powerpoint'ın online olarak hazırlanan Lite sürümüdür. PowerPoint Online ile internet üzerinden Office kurulumu gerektirmeden sunumn çalışmaları hazırlayabilir ve arkadaşlarınıza sunum yapabilirsiniz. Dilerseniz anlık toplantılarıda PowerPoint Online üzerinden ücretsiz gerçkleştirmeniz mümkündür.

Windowx ve Mac sistemlerle uyumlu çalışan Microsoft Office uygulamalarının ücretsiz olanı ve online çalışanı olan Office Online ile kurulum yapmadan tüm Office özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kurulmuş olan Powerpoint ile yapabileceklerinizi aynı şekilde PowerPoint Online ilede yapabilirsiniz. Tek farkı web üzerinden çalışmasıdır. PowerPoint Online internet üzerinden çalıştığı için demek oluyorki internet bağlantınızın olması şart. Bunun dışında Google Chrome tarayıcısınında sisteminizde kurulu olması gerekiyor. Google Chrome üzerinden uygulamalara giderek PowerPoint Online uygulamasını indirebilir ve hemen sunum hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Tamamiyle ücretsiz olarak kullanılabilen PowerPoint Online, oluşturduğunuz sunumları kaydetmeniz için bir Microsoft hesabına ihtiyaç duyar. Hesabınızı oluşturup giriş yaparsanız oluşturduğunuz tüm sunumları istediğiniz yerden indirip kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısının olduğu heryerden PowerPoint Online'ı kullanabilirsiniz.

 

 

Belgelerinizi kaydetmek için Microsoft hesabınıza ihtiyaç duyan PowerPoint Online, tamamen ücretsizdir, tarayıcı üzerinden çalışır ve ufak boyutludur.

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
PowerPoint Online Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil