Process Lasso

PROCESS LASSO

Hakkında: Görev yöneticisinin yerini alan gelişmiş görev yönetim yardımcısı

Firma: Bitsum Technologies

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 1.18 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Araçlar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

PROCESS LASSO HAKKINDA

Process Lasso, standart Windows görev yöneticisinden daha fazlasını sunan ve ondan daha akıllı bir görev yöneticisidir. Geliştirilmişbaşarılı görev yöneticilerinden biri olan Process Lasso, eşsiz bir yazılım teknolojisine sahip. Anlık olarak bilgisayarınızdaki çalışan programları takip ederek, hangilerinin bilgisayarınızı yorduğunu anlıyor ve otomatik olarak engelliyor. Bu sayede sisteminizin performansını artırmada yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızın kontrolü dışında olan işlemleri kontrol etmek için geliştirilen Process Lasso, bilgisayarda gerçekleşen duraksamaların önüne geçiyor. Çalışan uygulamalar arasında işlem önceliğide tanıyan Process Lasso, sisiteminizden en iyi verimi almak için elinden gelenin fazlasını yapıyor.

Windows ile birlikte gelen görev yöneticisinin yaptığı işlemlerin dışında çalışan uygulamaların analizi yaparak sisteminizin performansını düşüren program varsa hemen kapatıyor. Ayrıca önemli olarak çalışması gereken programlarınız içi özel program ayapbilir işlem önceliği atayabilirsiniz. Kısacası klasik Windows görev yöneticisinden daha fazla gelişmiş olan Process Lasso, bilgisayarınıza tamamen hükmetmenizi sağlıyor.

İşlev olarak başarılı ve gelişmiş özellikler sunan Process Lasso, basit bir arayüze ve sade göresellerle yapılmış bir tasarıma sahiptir.

Ücretsiz ve Türkçe olmasıda avantaj sağlıyor.

 

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Process Lasso Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil