Profesyonel sistem bakım yazılımları

Profesyonel sistem bakım yazılımları

Windows kullanıcıları standart olarak gelen disk temizleme araçlarını kullansalarda, ondan fazla birşey beklemezler. Sisteminizindeki önemsiz ve gerekli olmayan dosyaları silerek diskinizde önemli ölçüde yer açabilirsiniz. Standart Disk temizleme aracı bunu yapabilsede bunu tam anlamıyla yapabilen bir yazılım kurmanız fayda sağlayacaktır. Kısacası Windows ile gelen klasik disk temizleme yazılımı çoğu kullanıcıyı tatmin etmeyecektir.

Durum böyle oluncada kullanıcılar sistemlerinine gereksiz dosyaları silmemesi için ek yazılımlar kurmak zorunda kalıyor. Bu yazılımlar genelde sistemlerinizdeki gereksiz ve çöp dosyaları silerek güvenli bir şekilde yer açabiliyorlar.

Ancak kullanıcılar bu tür yazılımları seçmekte zorlanırken bazı kullanılar popüler yazılımları tercih ederek ihtiyaçlarını gideriyor. Sizler için en popüler sistem bakım yazılımlarını listeliyoruz.

CCleaner

Bilgisayar dünyasının en popüler sistem bakım yazılımı olan Ccleaner, gereksiz ve çöp dosya silme konusunda en iyilerden birisidir.

Ccleaner'ı hemen Kindir.net'ten indirin

SlimCleaner

SlimCleaner tıpkı Ccleaner gibi çalışan içerisinde daha fazla bakım aracı sunan kullanıcı dostu bir temizlik yazılımıdır. Ancak kayıt defteri temizle özelliği bulunmuyor. Onun dışında ihtiyacınızı görebilecek seviyededir.

SlimCleaner hemen Kindir.net'ten indirin

Xleaner

Xleaner'da alternatif arayanlar için kullanılabilir bir bakım yazılımıdır. Tarayıcı ve dizin seçme imkanı tanıyan Prefetch verilerinide temizleyen kullanışlı ve sade bir arayüze sahiptir.

Xleaner'i hemen Kindir.net'ten indirin

Advanced SystemCare Free

İçerisinde bir çok aracı bulunduran fakat ücretli versiyonuda bulunan başarılı bir sistem bakım yazılımıdır. Advanced SystemCare'nin Pro versiyonunda bir çok temizlik aracı vardır.

Advanced SystemCare Free'i hemen Kindir.net'ten indirin.

Bir önceki yazımız

Windows bilgisayarları hızlandırmanın basit yolları.

Bilgisayarınızı Nasıl Hızlandırsınız?
Etiketler: en popüler sistem temizlik yazılımları, en iyi sistem bakım yazılımları,
Güncelleme:

.
Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil