SAM DJ

SAM DJ

Hakkında: SAM DJ programı ile internet üzerinden radyo sunabilirsiniz ve arkadaşlarınıza dinletebilirsiniz.

Firma: Sam Broadcaster

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 24.722 MB

Sürüm: 4.4.5 «» Diğer Sürümler

Platform: Linux, Windows 7, Windows 8, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Ses - Video


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

SAM DJ HAKKINDA

SAM DJ programı DJ' liğe heves eden kişilerce, hosting radyo ve bütün radyolar da sık kullanılan bir programdır.

 

Program boyutu 24.722 KB dır. "SAM DJ " programı sayesinde şarkılarınızı yayınlayabilir, mikrofon bağlayıp sesinizi program sayesinde karşı tarafa rahatlıkla dinletebilirsiniz.

Program kullanımı çok basittir, internet üzerinden almış olduğunuz sunucu ve adreslerinizi "SAM DJ" içerisine tanıtarak yayına başlayabilirsiniz. Program hakkında biraz daha detaylara inecek olursak program içerikleri file, player, general, window, layout, tools, help menüleri mevcuttur.

Deck A ve Deck B olmak üzere iki adet müzik çalma listesi bulunmaktadır. Deck A bölümün de şarkınız çalıyor iken sıradaki şarkınızı Deck B de bekletebilirsiniz ve otomatik olarak A müzik listesinden B ye geçiş yapar. Bu iki müzik çalma dosyasında PLAY , PAUSE , STOP kontrol dügmeleri mevcuttur. Başlatıp durdurma, geri alma, ileri alma ve ses ayarı mevcuttur.

Play liste mp3lerimizi yerleştirmek için:
Playlist yazısına sağ tıklayıp New diyoruz. Yeni dosyaya mp3 dosyanıza vermek istediğiniz adı yazıyorsunuz. Daha sonra ona tıkladığınızda alt pencerede boslukda +'nın yanındaki Add Directory CTRL+D den bilgisayarımızda bulunan mp3 listemizi play listte hazırladığımız yeni mp3 listemize OK deyip ekliyoruz. 

Şarkı üzerine gelip Mouse' un sol tuşu ile tıklayıp, basılı tutup soldaki Deck A yada Deck B deki görülen şarkı çalma bandına taşıyor ve bırakıyoruz. Play listte görülen Büyüteç şeklindeki  simgeye tıkladıgımızda (Search)
aradıgımız şarkı adi yada şarkıcı adını girdiğimizde bize liste halinde verecektir.

VOİCE FX  

Mixer settings e tıklıyoruz
2 kutucuğu işaretleyip çıkıyoruz. Burdada Mic Seçili olarak bırakıyoruz ve OK Deyip kapatıyoruz.Yayın Sırasında Mic of a
tıklayıp On yaptığımızda Lock Talk tuşuna uzun süreli konuşmalarda basıyoruz kısa süreli konuşacaksak "press to talk" tuşuna basılı tutmamız gerekir. Anonsumuz bittikten sonra Mic off yapmayı unutmuyoruz. Aksi takdirde seslerimiz yayına karışır.

SOUND FX

Bu menü ise yayına renk katmak için daha neşeli ve eğlenceli hale getirmek için kullanılan bir menüdür. Efektler mevcuttur; gülme, komik sesler, vb efektler.

Güncellenme:

 

SAM DJ EKRAN GÖRÜNTÜLERİSAM DJ SAM DJ

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
SAM DJ Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil