Secunia Personal Software Inspector

SECUNIA PERSONAL SOFTWARE INSPECTOR

Hakkında: Yazılımlarınızı güncel tutun.

Firma: Secunia

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 0.51 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Çevrimiçi Uygulamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

SECUNIA PERSONAL SOFTWARE INSPECTOR HAKKINDA

Secunia Personal Software Inspector uygulaması bilgisaysarınızda bulunan uygulamarı güncelleştirmeye yarayan bir yazılımdır. Mevcut sisteminizdeki yazılımları güvenlikllerine görede ayıran bir yapıya sahip olan Secunia Personal Software Inspector , ücretsiz olarak size hizmet veren bir uygulamadır. 


Secunia Personal Software Inspector ile kullandığınız süre kısıtlı uygulamaların kaç gününün kaldığını , ne zaman kullanım süresinin biteceğini ve mevcut uygulamalarınızın yeni versiyonlarının olup olmadığını, eğer varsa indirilmesi gerektiğini öğrenmeniz mümkündür. 


Gerek güvenlik açısından gerek performans açısından bilgisayarınızdaki yazımlımları güncel tutmanız son derece önemli bir konudur. Bir çok virüs, trojen , ve benzeri zararlı yazımlımlar güncel olmayan ve eski yazılımların açıkları nedeniyle sisteminize sızmaktadır. Aynı zamanda güncellenmeyen uygulamalar nedeniyle sistem yavaşlamalarının ortaya çıktığını uzmanlarda kabul etmektedir. Bu sebeble Secunia Personal Software Inspector uygulaması her kullanıcının bilgisayarında olması gerekmektedir.

Güncellenme:

 

SECUNIA PERSONAL SOFTWARE INSPECTOR EKRAN GÖRÜNTÜLERİSecunia Personal Software Inspector Secunia Personal Software Inspector Secunia Personal Software Inspector

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Secunia Personal Software Inspector Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil