SlimBrowser

SLIMBROWSER

Hakkında: Alternatif web tarayıcısı isteyenlere özel

Firma: FlashPeak

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 3.70 MB

Platform: Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Internet


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

SLIMBROWSER HAKKINDA

Alternatif internet tarayıcısı olarak kullanıma sunulan SlimBrowser, piyasadaki çoğu tarayıcıya nazaran oldukça sade bir görünüme sahip ve daha az yer kaplıyor. Diğer tarayıcılara oranla yine hızlı ve güvenli internet deneyimi sunan SlimBrowser, internette dolaşma özgürlüğünüzü rahatça yapmanızı sağlıyor.

Windows ile uyum sorunu yaşamayan Slim Browser, kullanıcılara kişiselleştirme olanağıda sağlıyor. Tema desteği ile görünümüzü istediğiniz şekle sokabilirsiniz.
 
TÜrkçe dil desteğinede sahip olan Slim Browser, birkaç tıklama ile ayrıyetten TÜrkçe dile kavuşuyor. Bunun için öncelikle programın arayüzünden "Languages" e gelin ve
"Interface Language" bölümünden Türkçe dil seçeneğini işaretleyin. Böyle Slim Browser tamamen Türkçe dil desteğiyle birlikte karşınıza gelecektir.

SLim Browser'da diğer tarayıcılarda bulunmayan Virüsa Total çevrim içi virüs tarama entegresi bulunuyor. Girdiğiniz siteyi taratmak için Araçlar/Güvenlik/VirusTotal yolunu takip etmeniz gerekiyor. Bunun dışında aktif sayfanızda sağ tıklayarak "VirusTotal ile tara"  seçeneği ilede kısayoldan yapabilirsiniz.

En çok girdiğiniz sitelerie size gösteren Slim Browser, Dosya/En çok ziyaret edilen siteler'den bu siteleri görebiliyorsunuz.

Favorilere yeni eklediğiniz siteleride gösteren Slim Browserda bunu Favoriler/Henüz eklenen favoriler'de görebilirsiniz.

Ziyaret ettiğinizde en çok kullandığınız formlarıda kayıt altına alan Tarayıcı'da Hızlı doldurma/En çok kullanılan formlar yolunu izleyerek formları doldurabilirsiniz.

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
SlimBrowser Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil