Spotify, 60 gün boyunca Premium hesabını bedava sunuyor

Spotify, 60 gün boyunca Premium hesabını bedava sunuyor

Türkiye'ye gelişinden itibaren alternatiflerine göre büyük çıkış yakalayan Spotify, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda sevilerek kullanılan müzik platformu hale geldi. En çok kullanılan müzik platformu Spotify'de biraz hızlı davranırsanız 60 gün boyunca Spotify Premium'a abone olabiliyorsunuz. Bugün üye olmayı kaçırmazsanız Spotify Premium'a 60 gün boyunca ücretsiz olarak erişip, dünyanın en büyük müzik arşivine sahip olabilirsiniz.

Spotifiy'e standart bir üyelikde kısıtlamada olsa 30 gün boyunca bedava erişim sağlayabiliyoruz. Ancak bu bedava erişim bazen sıkıcı reklamlarla boğuşmamıza neden oluyordu. Çevrimdışı servisinde aktif olmadığı standart sürümde ne yazikki spotify'den pek fazla yararlanamıyoruz. Ancak üye sayısını artırmak için 60 günlük bedava Premium dağıtan Spotify, bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların elini çabuk tutmasını istiyor. Spotify'e üye olan kullanıcılar 60 günlük bedava premium'a sahip olup, Spotifiy iliklerine kadar kullanabilecekler.

Spotify Premium demek Spotifiy'in tüm özelliklerinin çalışması demek. Spotify uygulamasının 2.0 sürümüne yükselmesinin ardındna paylaşan bu promosyon uygulaması, bunun dışında yepyeni bir spotify'ie kullanıcıların hizmetine sundu. Eski sürümlerde bağlantısı zayıf olan kullanıcıların yaşadığı sorunlar yeni sürümde giderildi. Yepyeni giriş sayfası ve sıkıcı duyuru sayfalarını ortadan kaldıran Spotify, yeni sürümüne hem kullanıcı çekmek istiyor hemde yeni sürümünü tanıtmak istiyor.

TÜrkiye'ki Spotfiy aylık fiyatı 10 lirayken, bu promosyonu kaçırmayın.

Bir önceki yazımız

WeChat'in masaüstü versiyonuda kullanıcılarla paylaşıldı

WeChat, Bilgisayarlarada geldi
Etiketler: Spotify 2 ay bedava, Spotify 60 gun bedava, Spotify bedava sürüm,

Güncelleme: 4060 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil