Start Menu 8

START MENU 8

Hakkında: Windows 8'de kullanabileceğiniz klasik başlat menüsü uygulaması

Firma: IObit

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 8

Dil: İngilizce, Türkçe

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

START MENU 8 HAKKINDA

Start Menu 8, aslında kullanıcıları memnun etmek için geliştirilmiş bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde Windows 8 işletim sisteminde olmayan başlat mensünü işletim sisteminize ekleyebilirsiniz. Kullanıcıların en büyük derdi olan başlat menüsünün eksikliğini Start Menu 8 ile giderebilirsiniz.

Programı yüklediğinizde dilediğiniz ayarları yapabiliyorsunuz. Dilerseniz metro arayüzünü tamamen kapatıp, tam işlevselliğe sahip bir başlat menüsü ekleyebilirsiniz. Bu uygulama ile eklenen başlat menüsü oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Windows 7 de olan başlat mensünün tüm özelliklerinin yanı sıra, bütün kısayollar bulunuyor. Ayarlar kısmından isteğinize göre ekleme veya çıkarma yapabiliyorsunuz. Start Menu 8 ile gelen başlat mensününde arama bölümüde mevcuttur. Arama bölümü sorunsuz olarak kullanabiliyor.

Başlat mensünü eklediğinde, kısayoları ve bazı özellikleri istediğiniz gibi ayarlar kısmından düzenleyebilirsiniz. Eksik gördüğünüzde yeni kısayollarıda eklemeniz mümkündür.

Tema seçeneğide bulunan eklentide Windows 7 ve Windows 8, adında 2 farklı tema dizaynı bulunuyor. Ayrıca başlat menünüsü görmek istediğiniz simgeyi ve avatarınızı isteğinize göre ayarlamanız mümkündür. Aynı zamanda bilgisayarınızı kapatma, yeniden başlat seçeneklerinin bulunmasıda uygulamanın kullanışlığını artırıyor.

Tamamen ücretsiz oluşu ve TÜrkçe dil desteğine sahip olması programı kullanmanızda kolaylık sağlıyor.

Güncellenme:

 

START MENU 8 EKRAN GÖRÜNTÜLERİStart Menu 8

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Start Menu 8 Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil