Steam önerilen oyunları kolayca bulmanızı sağlıyor

Steam önerilen oyunları kolayca bulmanızı sağlıyor

Valve tarafından tavsiye edilen oyunlar, etiketlerden ileri vadeli ve bunun daha ileriye gideceği tahmin ediliyordu. PC oyunlarının çoğunu Steam üzerinden satmakta olan Valvenin, mağaza görünümünü baştan aşağı yenilediğini gösteren yeni arayüz tasarımları ile birlikte oyun tavsiyelerindede daha kolay bir sonuç alabileceksiniz.

Daha önce ilginizi çekmeyen ve tavsiyelerle birlikte tam size göre olan oyunları keşfetmek için valvenin bu tavsiye olayı oldukça beğenilecek. Oyun dünyasını kapsamlı olarak keşfetmeniz için etiketlerden faydalanmayı amaç edinen Steam, yeni arayüzüyle birlikte geçmişinizi ve zevklerinizi öğrenerek zevkli bir oyun deneyimi sunacaktır. Ve çılgın keşifler yapmanızada yardım edecektir.

Oyun keşfetme özelliği sayesinde önerilen oyunların arasında kaybolmadan dolaşabiliyorsunuz. İstediğiniz oyunu kendi istek listenize ekleyebilir ve oyunları tavsiye edebilirsiniz. Bu tamamen kullanıcının kontrolüne bırakılmıştır. Ayrıca Valvenin verdiği bilgiye göre bu liste tamamen günlük olarak güncellenecek. Kimse bilmeden sizin kaliteli oyunları keşfetminizi sağlacaktır.

Yeni eklenen Küratörler özelliği oyun zevkinizi biraz geliştirecek. Bu konuda büyük katkı sağlayacak olan Küratörler özelliğinin dışında NetFlix'e benzer bir uygulamada yer alıcak. Küratörler özelliğinde oyunlardan anlayan ve zevkine güvenilen profillerden ön plana çıkanlar değerlnedirilmeye alınacaktır.

Yayınlana görsellerden görebileceğiniz gibi arayüzün yeni tasarım rengi lacivert gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız

iCloud'un güvenlik sistemi devreye girdi

iCloud güvenlik sistemini devreye soktu
Etiketler: Steam oyunları, Steam tavsiye edilen oyunlar,

Güncelleme: 2951 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil