Tatil için Mobil oyunları listesi -5-

Tatil için Mobil oyunları listesi -5-

Mobil oyunlar yazımızda devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda Futbol oyunu olan Fifa ve yarış oyunu tanıttık. Bu yazımızdada yine popüler mobil platform oyunları tanıtacağız.

İşte yeni mobil oyunlar;

8 Ball Pool

Android için indirin

İos için indirin

Çok ince düşünmeniz gerektiğiniz biraz yavaş ilerleyen spor oyunlarından biri olan 8 Ball Pool, alanındaki en iyi bilardo oyunlarından biridir. Bilardoyu mobilde ilk oynayanlar için acemiliklerini yenecekleri pratik yapma bölümüde mevcuttur. Oyunun en güzel yanlarından biri ise ister tek kişilik oynayın, istersenizde gerçek kişilerle online oynayabilirsiniz. 1’e 1 ve Turnuva olarak 2 oyun seçeneği mevcuttur. Hangi oyun moduna girerseniz girin, tek şansınız galip gelmektir. Her maçı kazanmanız sizin deneyiminizi artırıyor. Her maç sonunda altın kazanırsınız ve bu altında ıstaka alma ve yeni masalar açmak için kullanabiliyorsunuz. Tabiki oyunda gerçek kişilerle oynadığınızdan, pratik yapmadan turnuvalara katılmayın. Oyundan istifade etmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

PES Manager

Android için indirin

İos için indirin

EA Sport'un en büyük rakibi Konami mobil platformdada kapışıyor. Konaminin her seviye cihaz için geliştirdiği başarılı bir menejerlik oyunu olan Pes Manager, başarılı bir oyundur. 1500'ün üzerinde futbol takımın bulunduğu oyunda, en sevdiğiniz takımla şampiyon olmak hayal bile değil. Futbol kartlarını toplayarak kendi takımınızı kurarak, takımınızı geliştirin.

Bir önceki yazımız

Tatil için Mobil oyunları listesi

Tatil için Mobil oyunları listesi -4-
Etiketler: mobil futbol oyunları,
Güncelleme:

.
Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil