TestFlight, yeni tarzıyla görücüye çıkarıldı

TestFlight, yeni tarzıyla görücüye çıkarıldı

TestFlight, uygulama geliştiricileri tarafından yakından takip edilen ve firmalara ürettikleri uygulamaları piyasaya sürmeden önce test etme şansı sunmakta. Mobil dünyanın git gide geliştiği şu dönemlerde rekabet iyice genişliyor. Bu yüzden kimsenin hata yapma lüksü yok. Halde böyle olunca uygulamaların hatasız bir şekilde geliştirilip yayına sürülmesi gerekiyor. TestFlight, bu konuda üreticilere büyük bir kolaylık sağlıyor.

iOS 8'in 9 eylülde olacak lansmanına az zaman kala en az onun kadar beklenen bir uygulama olan TestFlight, yepyeni haliyle yayınlandı. Herkese hitap etmediği için sönük kalan uygulama, uygulama geliştiricileri tarafından dört gözle beklenen bir uygulamaydı.

TestFlight, temel anlamda uygulama geliştiricilerinin geliştirdikleri uygulamaları App Store'de yayınlamaya başlmadan önce test etme ve yönetim işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Geliştiriciler TestFlight ile birden fazla versiyonla çalışabilmektedir. Ayrıca TestFlight, güncelleme aldığı anda otomatik olarak güncelleme desteğide sunuyor. TestFlight'ın yayınlanmasına ve geliştirimesine ek olarak Apple aynı zamanda HomeKit ve HealthKit standart operasyon prosedürlerinide netliğe kavuşturdu. Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta HealthKit'in kullanıcıların kişisel bilgilerini reklam yoluyla yayınlama kararını Apple, durdurmuştu.

Bir önceki yazımız

MSN Portal mobil ortamlarda devam ediyor

MSN Portal, yeniden şekilleniyor ve Mobil olarak devam ediyor
Etiketler: TestFlight, TestFlight nedir, TestFlight ne işe yarıyor,

Güncelleme: 1854 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil