TicToc

TICTOC

Hakkında: Sesli görüşme ve anlık mesajlaşma sunan ücretsiz bir yazılım

Firma: SK Planet

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Android

Dil: İngilizce, Türkçe

Alt Kategori: Diğer


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

TICTOC HAKKINDA

Tictoc sayesinde android ve ios işletim sistemli cihazlarınızdan arkadaşlarınızla ücretsiz mesajlaşma, sesli görüşme ve dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz.

Tictoc ile arkadaşlarınızla ister teketek isterseniz grup halinde mesajlaşma yapabilir dilerseniz ev sevdiğiniz içerikleri onlarla paylaşabilirsiniz. Tictoc'un windows masaüstü aracı sayesinde sohbetlerinize masaüstünüzden devam edebileceksiniz. Android veya İos'lu cihazınızın şarjı biterse veya bir sorun ile karşılaşırsanız sohbet etmeye Tİctoc masaüstü aracıyla windows ortamında devam edebileceksiniz.

Sadece ücretsiz görüşme ve mesajlaşma sunmayan Tictoc, içerisinde gelişmiş özellikler ve eğlenceli içerikler sunuyor. Tictoc ile özel gruplar kurabiliyorsunuz. Ayrıca toplu görüşmeler yapabilir, toplu olarak dosya, resim veya video paylaşabiliyorsunuz.

Tictoc'u windows ortamında kulanabilmeniz için öncelik mobil cihazınız üzerinden alınmış kayıtlı bir mail adresine ihtiyacınız var. Uygulamayı Android veya İos cihazlarınızda aktif olarak kullanıyorsanız, Windows ortamındada kullanabilirsiniz.

Tictoc tamamen ücretsiz mesajlaşma ve görüşme sunuyor. Sizin nerede olduğunuz hiç önemli değil. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zamanda arkadaşlarınızla sınırsız sohbet etme keyfi yaşabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli sesli görüşmeler ve sınırsız mesajlaşmada cabası. Dosya paylaşımı yaparak arkadaşlarınızla önemli belgeleriniz paylaşabilirsiniz.

Mobil platformlarda en iyilerden biri olan Tictoc, alanında tavsiye edilen uygulamalardan biridir.

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
TicToc Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil