Türk Telekom Kariyer

TÜRK TELEKOM KARIYER

Hakkında: Türk telekomda kariyer hedefliyorsanız bu android uygulaması tam size göre

Firma: Türk Telekom A.Ş.

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Android

Dil: Türkçe

Kategori: Mobil

Alt Kategori: Android Uygulamaları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

TÜRK TELEKOM KARIYER HAKKINDA

Android için uygulama geliştirien kurumsal firmaların sayısı çoğalırken bunlara Türk Telekomda katıldı. Türkiye'nin ilk kurumsal kariyer uygulamasını yayınlanan Telekom. bu alanda öncü oldu.

Türk Telekom Kariyer, TÜrkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor ve Türk Telekom'un iş ilanlarını Türk Telekom Kariyer android uygulamasında takip edebiliyorsunuz.

Yeni iş hayatına atılacak veya mevcut Türk Telekom çalışanlarına özel Android mobil cihazlarında kullanabilecekleri bu uygulama sayesinde belkide bir işiniz olur.

Türk Telekom Kariyer uygulaması diğer iş uygulamalarından farklı bir şekilde çalışıyor. Dİlerseniz TÜrk Telekom'un iş ilanlarını takip edebilir dilerseniz yeni iş hayatına atılan biriyseniz içeriğinde önemli konuları okuyarak kendini geliştirebilirsiniz.

İş görüşmelerinde dikkat edilecek önemli noktalar, öz geçmiş hazırlama yöntemleri gibi iş hayatında pozitif etki yaratacak birçok makaleyi Türk Telekom Kariyer android uygulamasında bulabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından özenle hazırlanan ve iş hayatına hazırlanan veya deneyimi olmayanlara özel olarak geliştirilen uygulama, İlk Mülakatım kariyer uygulamasındada yerini alıyor. Bu özellik sayesinde sanal iş başvurusu yapıp mülakate giriyorsunuz ve daha sonra gerçekte yapacağınız mülakata hazırlanıyorsunuz. Bu sayede eksikliklerini görüp giderme şansınız var.

Mülakat seçim ayarları kullanıcıya sunulmuş. Mülakat yapma işlemiin Skype üzerinden de yapabiliyorsunuz.

İş hayatına atılmamaış kişilerin mutlaka elinde bulundurması gereken bu uygulama birçok sorunu ele alarak yardımcı olabiliyor.

Güncellenme:

 

TÜRK TELEKOM KARIYER EKRAN GÖRÜNTÜLERİ



Türk Telekom Kariyer Türk Telekom Kariyer

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Türk Telekom Kariyer Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil