Ubisoft çıkardığı oyunlarda çuvalladı

Ubisoft çıkardığı oyunlarda çuvalladı

Ubisoft firması yakın zamanda çıkardığı Assassin’s Creed Unity'de yaşanan sorunlardan dolayı kullanıcılardan zorda olsa özür diledi.

Ubisoft yetkilileri Assassin’s Creed Unity'ın çıkışında yaşadığı bazı sorunlardan ötürü medyadan ve oyunseverlerden özür diledi ve yaşanan bu sorunları telafi edeceklerini söylediler. Peki Ubisoft neden bitmemiş oyunları piyasaya sürüyor ve kullanıcıları mağdur ediyor. Acaba ileride Ubisoft bitmeyen oyunları piyasaya sürecek mi? Ayrıca kendi yaptıkları sorunlardan doayı dünya devi donanım ortağı AMD gibi bir firmaya suç atmaktan ne zaman vazgeçecekler.

Ubisoft'un çıkardığı diğer oyun olan Farcry 4'e bakacak olursanız yine sorunlarla karşılaştığınızı göreceksiniz. Buda gösteriyor ki Ubisoft sorunlu oyunları piyasaya sürmeye devam ediyor. The Crew oyunu içinde aynı şekilde Unity'de de basına karşı inceleme yapma yasağı dayatan Ubisoft, çıkardığı oyunları ilk gün ne kadar satarsak satabiliriz derdine düşmüş.

Ubisoft farklı bir yöntemde olsa hataları telafi etmeyi umuyor. Farklı bir yöntem tercih eden firma Assassin’s Creed Unity alan oyunculara daha sonra çıkaracakları ek paketi ücretsiz sunacaklarını belirtiyor. Ama bu paketin ne zaman çıkacağı ve içeriği ne olacağı hakkında net bir bilgi yok.

Eğer ki daha önce Unity'in tüm DLClerini içerisinde barındıran Season Pass versiyonunu satın aldıysanız Ubisoft size Farcry 4 dahil birkaç oyundan birini ücretsiz vermeyi düşünüyor.

Bu gibi sorunlar yüzünden sürekli özür dileyen Ubisoft, sorunlu oyun yayınlamaya devam edecek mi göreceğiz. Ancak Ubisoft'un oyunlarına biraz daha şüpheyle bakılacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız

Windows 10 ile desteklenmeyen formatlarda destekleniyor

Windows 10'a Flac desteği geliyor
Etiketler: Assassin’s Creed Unity, Assassin’s Creed Unity ubisoft,

Güncelleme: 1541 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil