Ultimate PC Cleaner

ULTIMATE PC CLEANER

Hakkında: Tek tıkla sisteminizin çalışma hızını artırın

Firma: Fantasy Game Network Technology Co., Ltd.

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 4.38 MB

Sürüm: 0.2 «» Diğer Sürümler

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce, Türkçe

Kategori: Araçlar

Alt Kategori: Sistem Araçları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

ULTIMATE PC CLEANER HAKKINDA

Ultimate PC Cleaner, basit bir arayüze sahip ve kullanımı oldukça kolay olan sistem hızını artırma uygulamasıdır. Bilgisayarınızın çalışma hızını zorluk çekmeden artırmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. 

Fazla detaylı olmasada temel sistem bakımını yerine getiren Ultimate PC Cleaner, ücretsiz olması sayesinde kullanıcıların beğenisini kazabilecek güçte.

Uygulamanın en önemli detayı Ram konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için geliştirilmiş. Düşük ramli sisteme sahipseniz Ultimate PC Cleaner, Ram'inizi optimize ederek anlık çalışma hızınızı artırabiliyor. Sisteminize kurup kullandığınız programlar Ram'inizi şişirdiğinde Ram'inizden yeterli performansı alamayabilirsiniz. İşte burda devreye giren Ultimate PC Cleaner'in Ram optimizasyon özelliği Ram'inizin eski performansına kavuşmasını sağlıyor. Üstelik sadece Tek bir tıklamayla bunu yapabiliyor.

Bunun dışında sisteminizin arkaplanında çalışan programlarıda kontrol ederek kapatmanızı sağlayan Ultimate PC Cleaner, işlemci yükünüde hafifletiyor.

Ultimate PC Cleaner fazla detaycı olmasada herşeyi tek tıklama ile otomatik olarak yapıyor. Bu da çoğu kullanıcının tam istediği gibi.

Tüm bunların dışında ek olarak sorun tespit edici sayesinde sisteminizde performans sorunlarıbı tespit edebilir ve hangi durumlarda sisteminizin yavaşlayabileceğini görebilirsiniz.

Geliştirilme aşamasında olsada işinizi başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ultimate PC Cleaner'i indirip denemenizi tavsiye ediyoruz.

Güncellenme:

 

ULTIMATE PC CLEANER EKRAN GÖRÜNTÜLERİUltimate PC Cleaner Ultimate PC Cleaner Ultimate PC Cleaner

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Ultimate PC Cleaner Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil