Watch Dogs' tan 32 bit İşletim Sistemli Kullanıcılara Kötü Haber

Watch Dogs

Bütün oyun platformları tarafından destekleneceği duyurulan Watch Dogs, 32 bit işletim sitemi kullanan bilgisayarlarda oynanamayacağı duyuruldu. Firmadan yapılan açıklamaya göre şu an piyasada bulunan ve önümüzdeki bir kaç ay içinde piyasaya çıkacak oyun konsolları içinde desteklenecek oyun Watch Dogs, ne yazık ki 32 bit işletim sistemli araçlarda çalışmayacak. Daha önce yayınlanan videolarda gerek grafiksel gerekse kesintisiz aksiyon açısından kullanıcıların gönlünde ayrı bir yer edinen oyunun sistem gerkesinimleri de bir hayli yüksek.

resim

Firma tarafından en az ve önerilen sistem gereksinimleri ise kesin olarak kullanıcılara bildilrildi. Minimum sistem gereksinimleri makul seviyelerde olan oyunun önerilen sistem gereksinimleri ise karşılanması zor bir liste gibi gözüküyor.

Minimum sistem gereksinimlerinde 1 gb hafızaya sahip DirectX 11 destekli bir ekran kartı, dört çekirdekli bir işlemci, dört gblık ram bellek bulunuyor.

Önerilen sistem gereksinimleri ise şöye: 2 gb hafızaya sahip DirectX 11 destekli bir ekran kartı, sekiz çekirdekli bir işlemci sekiz gblık ram bellek.

Eğer sizin de işletim sisteminiz 32 bit ise ve eğer bu oyunu oynamayı kafaya koymuşsanız, köklü bir sistem güncellemesinin zamanı gelmiş demektir.

Oyunu en yüksek detaylarda oynamak isterseniz önerilen sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor. Gün geçtikçe grafik motorlarının gelişmesi ve oyun sektörüne daha çok sermayenin yatırılması ile yüksek sistem gereksinimleri ön plana çıkıyor. Watch Dogs fragmanları ve kısa videoları ile şimdiden hayran kitlesini kurmayı başarmış durumda.

Bir önceki yazımız

Arma Tactics PC, Mac ve Linux platformu için piyasaya sürüldü

Arma Tactics piyasaya sürüldü
Etiketler:

Güncelleme: 2207 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil