Watch Dogs'un yeni güncellemeleri ve sistem yenilikleri açıklandı

Watch Dogs

Açık dünya yapımlarında oyunseverler tarafından popülerleşen ve büyük ilgi gören Watch Dogs, PC platformu için sürekli yenilenerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bildiğiniz üzere ilk çıkış yaptığında başarısız olan ve büyük düşüş yaşayan Watch Dogs, UBisoft tarafından yeniden tazelenerek piyasaya çıkışı yaptı. Ubisoft'un ümidini kesmediği oyunlardan biri olan Watch Dogs, oldukça popüler hale geldi.

Sırf Hack olayını içinde barındıran ve kullanıcıları kendine çeken Watch Dogs, bazı hayal kırıklıkları yaşatsada yenilenerek bu hayal kırıklıklarını gidermeye çalışıyor. Bu haberimizde konumuz PC için çıkış yapan Watch Dogs'ın yeni güncellemeleri ile gelen performansı olucak. Ubisofttan yaptığı açıklamada bu güncellemenin çok kullanılan ve yaygın hale gelen sistemler için geldiğini duyurdu. Uplay'den otomatik yüklenen güncellemenin ayrtınları aşağıda belirtiliyor.

Piyasada çok kullanılan ekran kartlarında performans artışı sağlanıyor. 770 ve daha üzeri modeller bu ekran kartlarının içerisinde.

Oluşturulan kaynaklar değişik çalışma ortamında aktarılmış.

Çok ileri seviye görüntü modlarındaki mipmap ayrıntılarının güncellemesindeki teknik değişimler.

Sistemsel olarak teknik detayları yayınlayan Ubisoft, Watch Dog'un gelişimi için sürekli çalışıyor. BU yeni güncellemeyi indirmek için UPlayı kullanmanız gereklidir.

Bir önceki yazımız

Android 5.0 Lollipop hangi akıllı telefon modellerinde bulunacak

Android 5.0 Lollipop, hangi telefon modellerine destek verecek
Etiketler: Watch Dogs satın al, watch dogs çıkış tarihi, watch dogs indir, watch dogs,

Güncelleme: 1449 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil