WhatsApp'ta yazı boyutları artık değiştirilebiliyor

WhatsApp

Milyonlarca kullanıcı ile mobil platformlarda liderliğini sürdüren anlık mesajlaşma programı Whatsapp'a yeni güncelleştirme getirildi. Bu güncelleştirme sayesinde uygulamada birkaç geliştirme geliyor. En önemliside Whatsapp'ta bulunmayan Android Wear desteğinin getirilmesi oluyor.

Çoğu başarılı uygulama gibi sürekli güncellenen Whatsapp'ta yeniliklerle birlikte liderliğine devam ediyor. Whatsapp'ın bu güncelleştirmelerini yaparken kullanıcıyı rahatsız etmemesi ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi kullanıcıları memnun ediyor. Whatsapp'a gelen bu güncelleştirme paketinin ardından söylendiği gibi Android Wear desteğini tüm platformlarda sunuyor.

Android Wear, Google bir projesi olmakla birlikte akıllı saatlerde entegre olarak çalışıyor. Kullanıcıların işine yarayacak tüm bilgileri sunan Android Wear, kullanıcı sayısını artırarak gelişmeye devam ediyor. Bu destek sayesinde Whatsapps'a gelen mesajları kol saatinizden görebileceksiniz. Size gönderilen mesajları anlık olarak ekran görebileceğiniz gibi anlık bildirimlerde size sesli olarak bildirilebiliyor. Bu özellik akıllı saat kullanıcılarını memnun edecektir. Daha önceki güncelleştirmelere nazaran dahada geliştirilen Whatsapp'ın lider olmasının sebebini daha iyi anlayabilirsiniz.

Sadece Android Wear desteği getirilmedi. Mesajlaşma alanındaki yazıların boyutularınıda artık değiştirebiliyorsunuz. Yeni güncelleştirme ile Whatsapp'ı daha verimli kullanabilirsiniz.


Bir önceki yazımız

GTA 5 PC kesin çıkıyor

GTA 5'in PC sürümünün çıkışı kesinleşti
Etiketler: WhatsApp ne işe yarıyor, whatsapp nedir, whatsapp android, whatsapp indir,

Güncelleme: 1881 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil