WifiChannelMonitor

WIFICHANNELMONITOR

Hakkında: Kablosuz ağınıza giren tüm bilgisayarların detaylarını öğrenin

Firma: NirSoft

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 0.25 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Araçlar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

WIFICHANNELMONITOR HAKKINDA

Kablosuz ağınıza bağlanan tüm cihazlar hakkında bilgi almak istiyorsanız Wifi Channel Monitor'u sisteminize mutlaka yükleyin. Kablosuz ağınıza girmiş olan tüm cihazların detaylarını görmenize yardım eden Monitor ile sahibi olduğunuz wifi ağlarının veri kontrolünü yapabilir ve izleyebilirsiniz. Başarılı ücretsiz programlar arasında yer alan Wifi Channel Monitor. sade bir arayüze ve kullanım kolaylığına sahip bir menü dizaynına sahiptir.

Verimli bir şekilde çalışabilen program yardımıyla ağınızı gözlmemle konusunda tüm işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu sayede ağınıza izinsiz girenler hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Wifi Channel Adapter, kullanıcılara SSID ad listesini, cihazlarınız hangi ağlara bağlı olduklarını, Mac adreslerini, ücretici firma ve yanıt sayılarını, veri bitlerini, kanal ve PHY tipi vs. ağ için istenilen tüm bilgileri gösteriyor. İleri seviyede ağ detayı isteyenler için önemli bir program olan Wifi Channel Monitor, deneyimli kullanıcıların bir numaralı ağ takip programı olabilir.

İnternet cefa yöneticileri, İT uzmanları veya bir evde birden fazla ağı yönetmek isteyen kullanıcıların sevdiği bir program olan Wifi Monitor'Ü kullanabilmek için o ağın mutlaka yöneticisi olmanız gerekiyor.

 

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
WifiChannelMonitor Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil