Windows 9 önizleme sürümü bu yıl içinde gelebilir

Windows 9 önizleme sürümü bu yıl içinde gelebilir

Windows 8'in başlat menüsüz bir şekilde gelmesinin ardından Windows 9'dan güzel haberler geliyor. 2012 yılında Microsoft tarafından yayına sunulan Windows 8, ilk baktığımızda gelecek teknolojileri destekleyen bir görünüme sahipti. Özelliklede dokunmatik sistemler için geliştirilmiş bir yapıya sahip olan Windows 8, ne yazikki dokunmatik sistemler için aynı başarıyı yakalayamadı.

Microsoftun Windows işletim sistemini tercih eden kullanıcıların masaüstü ve dizüstü bilgisayar kullandığını unutan firma, bu durumda kullanıcılarından eksi bir not aldı. Genel kullanıcılar tarafından başarısız bulunan Windows 8'in bu hatalı çıkışı kullanıcıların tepkisine maruz kaldı. Özelliklede başlat menüsünün olmayışı yüzünden gelen bu tepkiler, haksızda sayılmazdı. Çünkü windows kullanıcıları başlat menüsüne öyle bir alışmış ki, ek programlar yardımıyla Windows 8'e başlat menüsü getirdiler.

Microsoft, Windows 8.1 güncellemesi yayınlasada, bu güncelleme kullanıcıları pek memnun etmedi. İşte bu yüzden Windows 9 dört gözle bekleniyor. Yeni gelen olan Windows 9 versiyonun, kullanıcılar tarafından merakla beklenmeside Windows 8'in ne kadar hatalı olduğu gösterir niteliktedir.

Bu haber aslında Windows 9'un piyasaya sürülmeden önceki Windows ön izleme sürümü hakkında oluyor. Windows 9'u merakla bekleyen kullanıcılar için, her sürümde olduğu gibi çıkan ön izleme sürümü, Windows 9 için bu yıl içinde gelebilir.

Bir önceki yazımız

GTA 5 34milyonu aşkın satış gerçekleştirdi

GTA 5, 34 milyon satış gerçekleştirdi
Etiketler: Windows 9 önizleme, Windows 9 deneme sürümü, Windows 9 deneme sürümü çıkış,

Güncelleme: 1486 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil