WinToUSB

WINTOUSB

Hakkında: WinToUSB ile USB sürücünüzden Windows işletim sistemi çalıştırın.

Firma: The EasyUEFI Development Team

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 2.18 MB

Sürüm: 1.6 «» Diğer Sürümler

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Dil: İngilizce

Kategori: Araçlar

Alt Kategori: Sistem Araçları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

WINTOUSB HAKKINDA

USB(Universal Serial Bus) sürücünüzden Windows işletim sistemi çalıştırmak ister misiniz? Kim istemez ki?

Gerek sistem çökmelerinde verilerimizi kurtarmak için, gerekse Windows sürümünü test etmek amacı ile çoğumuz bilgisayara yeni bir Windows işletim sistemi kurmadan çalıştırmak isteriz. İşte tam bu işi için üretilmiş bir yazılım karşınızda!

WinToUSB Windows işletim sistemlerini USB(Universal Serial Bus) sürücünüze kurarak bilgisayarınızı format atmadan çalıştırabileceğiniz bir yazılımdır.

The EasyUEFI Development Team tarafından geliştirilen WinToUSB yazılımı ile bilgisayarınızı USB sürücünüzden çalıştırabilirsiniz. Örneğin bu sayede önbelleği bozulmuş ve açılmayan bir bilgisayarda veri kurtarımı yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken USB sürücünüze bu yazılım ile Windows işletim sistemini kurmak ve boot ayarlarını yapılandırmaktır.

Boot ayarları için bilgisayarınız açılırken BIOS' a girin ve birincil sürücüyü USB yapın.(Bu işlemden önce UBS sürücünüzü bilgisayara takmanız önerilir.) Ardından BIOS ayarlarını kaydedin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Bilgisayarınız USB sürücünüzdeki Windows işletim sistemi ile açılacaktır.

Bu yazılım ile Windows işletim sistemli bir USB sürücü hazırlamak gayet kolaydır. WinToUSB sizlere USB işletim sistemi hazırlarken adım adım yardımcı olmaktadır. Kullanımı resimlerde görüldüğü gibi gayet basit.

Güncellenme:

 

WINTOUSB EKRAN GÖRÜNTÜLERİWinToUSB WinToUSB WinToUSB WinToUSB

Tümünü Gör
 
Yazar:

2 yıldır kindir.net' de editörlük ve yazarlık yapan Fatih YAZICI aynı zamanda .net geliştiricidir. Yazılım dünyasında kendisini C# ile göstermeye çalışmaktadır

Eklediği Diğer Yazı ve Programlar

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
WinToUSB Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil