WPS Office

WPS OFFICE

Hakkında: Android için office paketi

Firma: Kingsoft Office Software Corporation Limited

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Android

Dil: İngilizce, Türkçe

Kategori: Mobil

Alt Kategori: Android Uygulamaları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

WPS OFFICE HAKKINDA

Android platformu için geliştirilen en iyi ofis uygulamalarından biri olan WPS Office, akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz başarılı bir ofis uygulaması olarak dikkat çekiyor. Kolay kullanımı sayesinde her kullanıcının rahatça ofis dosyalarını açmasını ve düzenlmesini sağlayan WPS Office, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bilgisayarınızda oluşturduğunuz ofis dosyalarınızı androidli cihazlarınızda açmak hiç sorun teşkil etmiyor. WPS Office rahatça açabilmektedir. Dilerseniz kendinize özel dosyalar oluşturmanızda WPS Office ile mümkündür.

Microsoft Office formatlarından Word DOC ve DOCX, Excel XLS ve XLSX, PowerPoint PPT ve PPTX ve not defteri TXT dışında PDF dosyalarınızıda mobil android cihazınızda rahatça açıp okuyabilirsiniz. Bunların dışında birçok formatıda Android office uygulamasıyla açabiliyorsunuz.

WPS Office, belirtitğimiz formatta dosyaları açabildiği gibi bu formatlarda sıfırdan döküman hazırlayabiliyorsunuz. Acil olarak hazırlanması gereken belgeleriniz var ise WPS Office ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir.

Bulut depolama sistemiyle uyumlu çalışabilen WPS Office, Google Drive, Dropbox, Box, OneDrive depolama sistemlerini destekliyor ve dosyalarınıza her yerden erişme imkanı tanıyor.
 
Hazırladığınız veya indirdiğiniz dökümanları paylaşmakta bir hayli kolaydır. Android sistem için office uygulaması arıyorsanız WPS office mutlaka deneyin.

Güncellenme:

 

WPS OFFICE EKRAN GÖRÜNTÜLERİWPS Office WPS Office WPS Office WPS Office

Tümünü Gör
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
WPS Office Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil