Yahoo Aviate Launcher yayınlandı

Yahoo Aviate Launcher yayınlandı

Son dönemde Marissa Mayer'in önderliğinde yeni girişimler yapan Yahoo, yeni launcher uygulaması olan Yahoo Aviate Launcher'ı Android akıllı telefon veya tablet kullanıcılarına duyurdu. Yahoo, önümüzdeki dönemlerde yeni firmaları bünyesine katarak, büyük planların peşinde olduğu gösteriyordu. İşte Yahoo'un satın aldığı firmalardan biride Aviate oluyor. Aviate firması, Android işletim sistemleri için uygulama geliştiren firmalardan biridir. Bu ortaklığın sonucunda Yahoo Aviate Launcher gibi başarılı bir uygulamanın davet yoluyla tanıtımı açılmıştı.

Bu sürenin sonunda Yahoo Aviate Launcher, tüm android tablet ve akıllı cihaz kullanıcıları için tam anlamıyla piyaaya süürldü. Ücretsiz olarak Android marketten indirebileceğiniz Yahoo Aviate Launcher ile cihazınız daha derli toplu olacak ve karmaşıklıktan sizi kurtaracaktır. Ayrıca sık kullandığınız uygulamalar ve özellikle daha rahat ulaşabileceksiniz.

Piyasada bulunan envai çeşit launcher uygulamalarından sıyrılan Yahoo Aviate Launcher, akıllı yapısıyla bir adım öne çıkmaktadır. Yahoo Aviate Launcher , android cihazınıza ait özellikleri derli toplu olarak gösterebiliyor. Böylecek kişiselleştirme için gerekli kullanıcı emeğini en aza indirerek, kolaylık sağlıyor.

Yahoo Aviate Launcher'in detaylarını öğrenmek ve android cihazınıza ücretiz indirmek için tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız

Stellar File Wipe bedava kullanım

Stellar File Wipe hediye kullanım
Etiketler: Yahoo Aviate Launcher, Yahoo Aviate Launcher indir,

Güncelleme: 1745 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil