Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu çıktı

Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu çıktı

J. R. R. Tolkien'in eseri ve aynı zamanda beyazperyede uyarlanan Yüzüklerin Efendisi serisinin yeni mobil oyunu yayınlandı. Android ve iOS işletim sistemi kullanan akıllı cihazlar için çıkış yapan Yüzüklerin Efendisi mobil oyunu, ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Yeni mobil Yüzüklerin Efendisi, kart oyunu altyapısı üzerine inşa edilmiş bir rol yapma oyunu tarzında geliştirilmiş. Oyundaki amacımız Orta Dünya'ya ulaşarak Gandalf'ın yönetiminde kendime ait kahramanlar takımımızı kurup, Sauron'un ordularıyla savaşmaktır. Sıra tabanlı bir savaş sisteminin tercih edildiği oyunda istersek kahraman takımımızı diğer oyuncularlada kapıştırabiliyoruz.

The Lord of the Rings: Legends of Middle-Earth orjinal adında olan oyunda oyunseverlere Aragorn, Gimli, Legolas ve Frodo gibi tanınmış The Lord of the Rings kahramanlarının yanı sıra 100'den fazla farklı kahramanda eşlik ediyor. Kahramanlarımızı oyundaki görevleri başarıyla bitirisek ve düşmanlarımızıda yenersek geliştiriebiliyoruz.

The Lord of the Rings'ın yeni mobil oyununda Orta Dünya'nın haritasında buunan farklı bögeleri 3 boyutlu olarak keşfetme imkanı buluyoruz. Oyun üzerinde şuanda belirli bölgeler bulunsada ileri tarihlerde yapılacak olan güncellemeler sayesinde farklı yeni bölgelerde kullanıcıların erişimine açılacak.

Yüzüklerin Efendis'na bir hayranlığınız varsa ve tabiki Rol yapma oyunlarınıda seviyorsanız yeni mobil oyununu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

The Lord of the Rings İos

The Lord of the Rings Android

Bir önceki yazımız

Androidinize macera oyunları indirin

Android için macera oyunları
Etiketler: Yüzüklerin Efendisi mobil oyun, Yüzüklerin Efendisi mobil, Yüzüklerin Efendisi mobil indir,

Güncelleme: 1823 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil