ZenMate

ZENMATE

Hakkında: Zenmate yasaklı sitelere kolayca girebilmenizi sağlayan Proxy eklentisidir

Firma: Zenguard

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Sürüm: Firefox «» Diğer Sürümler

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

ZENMATE HAKKINDA

Zenmate, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcılarında kullanabileceğiniz proxy eklentisidir. Uygulama sayesinde internette güvenle gezebileceğiniz gibi yasaklı sitelerede anında girebiliyorsunuz.

Daha öncelerinde ve şimdi bile proxy işlemi yapmak çoğu kullanıcı için azap olabiliyor. Zenmate le artık bu tür işlemler oldukça kolay hale getirilirken üstelik hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Zenmate'i kullanmakta oldukça kolay tek yapmanız gereken işlem tarayıcınıza uygun zenmate eklentisi kurmak olacaktır.

Zenmate'yi tarayıcınıza kurduktan sonra bir defaya mahsus üye olmanız gerekiyor. Daha sonra 5 ülkede bulunan proxy adreslerinden biri seçerek zenmate'nin keyfini çıkarıyorsunuz. Proxy ülkesi seçmemenizin nedeni bazı yasaklı siteler ülkemize kapandığı için ve genelde yurtdışından herhangi bir ülkeye açık olduğu için proxy ülkesi seçmemiz gerekiyor.

Bazı zamanlarda Zenmate'nin yavaşlamasına şahit olacaksınız bu gayet normal. Bunu hissetiğinizde hemen ülke değiştirip işleminize devam edebilirsiniz. Bir süre sonra standart web gezinmelerinde yavaşlama olmayacağına inanıyoruz.

İnternet güvenliğinize önem veriyorsanız ve yasaklı sitelere girmek istiyorsanız Zenmate'nin tarayıcınıza özel sürümü kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm kullanıcıların bilgisayarlarında bulunması gereken Zenmate, bu aralar en popüler proxy uygulamalarından biri hale geldi.

Güncellenme:

 

ZENMATE EKRAN GÖRÜNTÜLERİZenMate ZenMate

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
ZenMate Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil