Zombie Call: Dead Shooter FPS

ZOMBIE CALL: DEAD SHOOTER FPS

Hakkında: ANdroid için zombi oyunu indir

Firma: ThunderBull

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Android

Dil: İngilizce

Kategori: Mobil

Alt Kategori: Android Uygulamaları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

ZOMBIE CALL: DEAD SHOOTER FPS HAKKINDA

Android işletim sistemli cihazlara gerilim oyunu arayanlardansanız Zombie Call: Dead Shooter FPS oyununu mutlaka deneyin.

Bilgisayar oyunlarında olduğu gibi yine birinci şahıs açısına sahip kameraları oyunlar Android ortamınada geldi. Zombie Call: Dead Shooter FPS ile bu deneyimi yaşayabileceğimiz gibi gerilim dolu anlar yaşayarak küçükte olsa zevkli dakikalar geçirebiliriz.

Zombi konulu Android uyumlu olan Zombie Call: Dead Shooter FPS, ücretsiz olarak indirip oynanabiliyor. Dünya savaşı yıllarına doğru bizi götüren oyunda kahramanımız gizli bir göreve katılıyor. 1945 yılında bir grup uzmandan oluşan komandolar düşmanları yok etmek için gizlice göreve katılıyor. Komandoların asıl görevi deneylerin yapıldığı gizli tesisleri bulmak ve onları imha etmek. Bir komutanın yönetiminde devam edilen younda askerelerin tek bildiği bilmesei gerekn şeylerdir. Görev hakkında detay bilmeyen askerler bu maceradan sağ çıkabilecek mi bu sizin elinizde.

Çünkü savaş esnasında büyük bir kıyamet kopar ve zombiler dünyayı istila eder. Birden değişen görevle birlikte artık dünyayı zombilerden kurtarmak için savaşacağız.

Klasik mobil FPS oyunlarına benzetilsede FPS kamera açıcı sayesinde zombiler yaklaşmadan öldürmek oldukça kolay. Bol seçenekli silahlar ve bölümler ilerledikçe açılan yeni silahlar oyundan daha fazla zevk almamızı sağlıyor. Dİğer ekipmanlarda bizim gücümüzü biraz daha artırmaktadır.

Ortamala olarak iyi grafiklere sahip olan Zombie Call: Dead Shooter FPS'nin kotrolleride oldukça kolay ve sıkıntı çıkarmıyor. FPS oyunlarını seviyorsanız bir deneyin deriz.

Güncellenme:

 

ZOMBIE CALL: DEAD SHOOTER FPS EKRAN GÖRÜNTÜLERİZombie Call: Dead Shooter FPS Zombie Call: Dead Shooter FPS Zombie Call: Dead Shooter FPS

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Zombie Call: Dead Shooter FPS Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil