Zombie Highway 2

ZOMBIE HIGHWAY 2

Hakkında: İos için Zombi oyunu indirin.

Firma: Auxbrain Inc

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Kategori: Mobil

Alt Kategori: iOS Uygulamaları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

ZOMBIE HIGHWAY 2 HAKKINDA

İos platformları için geliştirilen Zombie Highway 2, içerisinde hem yarışı hem de macerayı birleştirilen on numara bir mobil platform oyunudur.

İphone ve İpad cihazlarını kullanan kullşanıcıların ücretsiz olarak indirip oynayabileceği Zombie Highway 2'de zombilerle kuşatılmış bir dünyaya gidiyoruz. Gizli silah geliştirme aşamasında ortaya yayılan virüs nedeniyle insanlara bulaşan bu madde insanları zombilere çevirmiştir.

Zombilerin istila ettiği şehirlerde nufusun büyük bir bölümü yok olmuş ve sadece bir grup insna topluluğu kalmıştır. Bizde Zombie Highway 2'de bu gruptaki insanlardan biri kontrol edip, oyunda heyecan dolu dakikalar geçirebiliriz.

Zombie Highway 2 oyununda silahlar, arabalar ve zombiler bir arada geliyor. Oyun seveler younda arabalara binip hızlı gitmek zorunda kalıyor. Yavaş giderlerse zombilere yakalanıp tehlike altına girmiş olacaklar. Diğer tarafdangiderken zombilere ateş etmekte oyunun bir parçası olarak kullanıcılara sunulmuş. Oyundaki araçlarda bulunan nitro özelliğide oyunda hız yapmanızı sağlıyor. Eğer zombilerin aracınıza asılıp sizi zor duruma düşürmesini istemiyorsanız aracınızı olabildiinde hızlı ve dikkatli sürmeniz gerekiyor.

Çöllerden şehirlere kadar birçok yerde geçen Zombie Highway 2 bölümleri, zengin araç seçenekleri ve bol bol aksiyon ile muhteşem grafiklerin birleştirilmesiyle kullanıcıların oynaması gereken bir İOS platform oyunudur.

Güncellenme:

 

ZOMBIE HIGHWAY 2 EKRAN GÖRÜNTÜLERİZombie Highway 2 Zombie Highway 2

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Zombie Highway 2 Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil